Aké sú výhody virtuálneho sídla

Virtuálne sídla sú v súčasnosti medzi podnikateľmi veľmi vyhľadávané. Ak ste doteraz nepočuli o virtuálnych sídlach a máte záujem sa o nich dozvedieť nejaké informácie, prečítajte si náš krátky príspevok. Dozviete sa, aké výhody majú virtuálne sídla.

Je lacnejšie ako klasický kancelársky priestor

Virtuálne sídlo (virtuálna kancelária) je služba, ktorú vám poskytnú firmy, ktoré okrem zakladania nových spoločností a predaju ready made spoločností poskytujú aj sídla spoločnosti. Poskytovanie sídla spoločnosti je pre tieto firmy výnosné, nakoľko v poslednom období vzrástol záujem o túto službu. Jeho výhodou je najmä to, že je niekoľkonásobne lacnejšie ako klasické kancelárske priestory. Za virtuálne sídlo zaplatíte mesačne niekoľko desiatok eur, ale za kancelárske priestory zaplatíte niekoľko stoviek eur. Rozdiel by ste zbadali hneď po prvom mesiaci. Za jeden mesiac ušetríte niekoľko desiatok eur!

Je v Bratislave

Ak uvažujete nad zmenou sídla firmy, práve virtuálne sídla vás môžu zaujať najmä kvôli tomu, že sa nachádzajú na prestížnych bratislavských adresách. Pre začínajúceho podnikateľa bude výhoda, keď bude mať sídlo firmy v hlavnom meste. Každý klient uprednostní firmu sídliacu v Bratislave pred firmou sídliacou v inom slovenskom meste.

Možnosť spravovania prichádzajúcej pošty a iné doplnkové služby

Ak začínate podnikať, nepotrebujete veľké a ešte k tomu aj drahé kancelárske priestory. Kúpte si virtuálne sídlo na lukratívnej adrese v Bratislave. Ušetríte, klienti si vás budú spájať s lukratívnou adresou, budete mať k dispozícii zasadacie priestory a k tejto službe si môžete doobjednať výhodnú doplnkovú službu – spravovanie a triedenie prichádzajúcej pošty. O prichádzajúcej pošte vás budú samozrejme informovať. Už po prvom mesiaci budete spokojní, že ste si vybrali namiesto drahého kancelárskeho priestoru výhodné virtuálne sídlo.