Najviac sa Vám páči Knižnica

Výsledky ankety „Ktorá časť tohto portálu sa Vám najviac páči?“, ktorá prebiehala počas takmer celého leta, ukázala, že z našej ponuky informácií Vás zatiaľ najviac zaujali tie v Knižnici.

Anketa prebiehala od 1. júla do 30. septembra a o Vašu „priazeň“ sa uchádzalo šesť hlavných v tom období fungujúcich sekcií nášho/Vášho portálu. Za jeho najzaujímavejšiu časť ste zvolili Knižnicu, ktorá dostala 38% hlasov. Iba tesne tak porazila Online poradňu (32%). Jej obľuba nás, vzhľadom na počet zatiaľ položených a zodpovedaných otázok, príjemne prekvapila. Sme radi, že Vás zaujali aj Novinky, ktorých popularita rastie zároveň s počtom nových článkov. V tejto ankete dostali originálne príspevky portálu malepodnikanie.sk zatiaľ 26%.

Ostatné časti webu Vás príliš neoslovili. Toto je pre nás tiež dôležité zistenie, keďže by sme boli radi, aby bol celý náš obsah čo zaujímavejší a najosožnejší. Na vyriešení týchto záležitostí a vylepšeniach budeme pracovať. Pretože sa pokúšame pravidelne prinášať nové veci, skvalitňovať náš obsah a chceme vedieť, ako na tieto inovácie reagujete, podobnú anketu v budúcnosti ešte zopakujeme.

Ďakujeme, že ste sa jej zúčastnili a zároveň Vás pozývame na ďaľšie hlasovanie, tentokrát na aktuálnu európsku tému. Nová anketa „Podporujete prijatie eurovalu (európskeho záchranného mechanizmu)?“ bude prebiehať oddnes až do 31. októbra 2011.


ek, mk