Firemná fanpage stránka na Facebooku vám zvýši počet zákazníkov

Na sociálnej sieti Facebook trávi väčšina z nás minimálne jednu hodinu denne. Okrem odpisovania na správy, likeovania fanpage stránok si prezeráme aj rôzne skupiny, do ktorých ľudia pravidelne pridávajú rôzne inšpiratívne príspevky. Ak podnikáme, okrem kvalitnej web stránky a e-shopu by sme mali mať aj firemnú fanpage stránku. Prečo je ale firemná fanpage stránka taká dôležitá?

Zverte sa do rúk dobrej reklamnej agentúry

Firemnú web stránku vyhľadávajú potencionálni klienti najmä kvôli tomu, aby si mohli prečítať referencie o firme, pozrieť si rôzne obrázky, tak povediac nahliadnuť do firmy, ako to v nej vyzerá, ako sa tam pracuje a najmä, či ponúka kvalitné služby a výrobky. Ak ste ľaví na tvorenie kvalitného obsahu, či už na firemnú web stránku, alebo na fanpage stránku, odporúčame vám začať spolupracovať so šikovnou reklamnou agentúrou, ktorá všetko spraví za vás za vopred dohodnutý poplatok. Vôbec ani len netušíte, akú silu má fanpage stránka vašej firmy. Samotná reklamná agentúra vám to ale povie.

Robievajte súťaže

Pridávajte príspevky ak sa dá, tak kľudne aj každý deň. Spravovanie vašej FB stránky zverte do rúk skúsených odborníkov z reklamnej agentúry. To však neznamená, že nemôžete asistovať pri tvorbe kvalitného obsahu. Dávame do pozornosti – robievajte pravidelne súťaže o vaše produkty a služby. Práve súťažami nalákate nových zákazníkov – nových fanúšikov, aby vás sledovali a zdieľali vašu fanpage stránku na sociálnej sieti.

Ak ste poslednú dobu zaznamenali pokles ziskov a návštevnosti vašej web stránky, zaplaťte si reklamu na Facebooku. Uvidíte, že behom chvíle sa počet zákazníkov navýši hneď niekoľkonásobne.