Investujte do kvalitného kancelárskeho vybavenia

Rozhodli ste sa rozbehnúť svoj vlastný biznis a práve plánujete zariaďovanie vlastných kancelárskych priestorov? Skôr, ako sa pustíte do zariaďovania, mali by ste vedieť, že investíciou do kvalitnejšieho vybavenia ochránite zdravie zamestnancov a hlavne zvýšite produktivitu práce.

Kvalitné tonery do tlačiarní

Do každej firmy, aj do tej vašej, potrebujete nakúpiť dostatočné množstvo kvalitných tlačiarní a samozrejme aj tonerov. Čo sa týka tonerov, odporúčame vám vyhľadávať kompatibilné náplne Canon. Canon je spoľahlivá značka nielen tlačiarní, ale aj tonerov. Uvidíte, že budete s touto značkou spokojní. Ak chcete ušetriť na toneroch, vyberajte si kompatibilné, poprípade repasované. Originálne sú síce kvalitné, ale sú zbytočne predražené.

Výkonné počítače

Ak vaši zamestnanci, ale aj vy, potrebujete pre svoju prácu aj notebooky, počítače, rozhodne si spomedzi značiek vyberajte tie najlepšie s dobrou grafikou a pamäťou s priamym prístupom (RAM). Investujte aj do originálnych programov potrebných pre vykonávanie vašej práce. Nezabúdajte na originálny Windows. Pomalá technika bude spomaľovať nielen vás, ale najmä vašich zamestnancov, preto nezabúdajte na pravidelné servisovanie notebookov a počítačov (ochrana pred vírusmi, čistenie).

Kancelársky nábytok

Okrem techniky investujte aj do kancelárskeho nábytku – skríň, stoličiek, stolov. Stôl a stoličky by mali byť ergonomické. Nezabúdajme na to, že dlhodobé sedenie neprospieva nášmu chrbátu a našim krížom a časom sa môžu objaviť problémy s chrbticou (posunutie stavcov) a karpálny tunel (opakované presilenie ruky).

Kvalitné vybavenie kancelárskeho priestoru zvyšuje produktivitu práce a ovplyvňuje váš zisk. Nebojte sa investovať do toho, čo je potrebné a šetrite na tom, čo neohrozuje vaše podnikanie a zdravie vašich zamestnancov. Ušetriť môžete napríklad aj pri kúpe lacných tonerov do všetkých kancelárskych tlačiarní.