Narodeninový darček pre noblesnú ženu

Podarilo sa Vám získať ženu svojich snov? - Určite je to osoba výnimočná v mnohých smeroch. Vybrať narodeninový darček môže byť pre Vás trochu problém a určite si to treba dobre premyslieť, pretože noblesná žena od Vás hviezdu z neba určite nečaká, no zlým darčekom je lepšie sa vyhnúť. Prinášame niekoľko návrhov, ktoré budú fungovať ako darček k narodeninám pre Vašu vyvolenú.


Adekvátne k stáži

Oveľa jednoduchšie je kúpiť darček k narodeninám pre vyvolenú, ktorú poznáte už dlhšie a trochu ste si toho spoločne už prešli. V prípade osoby, ktorú poznáte len krátko bude najlepšie rozhodnúť sa pre jeden z najuniverzálnejších darčekov, akými sú kvety, ručne vyrábané vysoko kvalitné čokolády, kožená dámska peňaženka alebo knižka. Samozrejme, ide o darčeky, ktorými môžete úspešne obdarovať aj dlhoročnú vyvolenú – určite ju to nijako neurazí.

Druhou otázkou je cena. Na začiatku vzťahu je lepšie vyhnúť sa veľmi drahým darčekom, už len z toho dôvodu, že sa žena môže cítiť trápne a byť nejako nútená to kompenzovať, keď príde čas Vašich narodenín. Čím dlhšie sa poznáte, tým viac žena ocení drahý darček ako bižutériu, dámsku koženú peňaženku od známeho výrobcu alebo špičkový parfém.

Lacný, ale nápaditý darček

Nie vždy je potrebné dať noblesnej žene drahý darček, aby ste v jej očiach našli uznanie. Ženy určite ocenia, keď do darčeka vložíte aj trochu svojho času a prejavíte kreativitu. Samozrejme, nejde o čas strávený prehliadaním internetových obchodov, ale napríklad vlastnoručne pripravenú večeru alebo raňajky do postele. Pamätajte, že nie je dôležité len to, čo je na tanieri, ale aj jemné doplnky, napríklad čerstvé kvety. Nápadov, ako si darček pripraviť sami, je samozrejme oveľa viac – nič vám nebráni byť vynaliezavý!

Spoločne strávený čas

V očiach ženy si vždy získate uznanie, keď ako darček k narodeninám vyberiete spoločne strávený čas. Môže to byť buď návšteva divadla, filharmónie, alebo víkend spojený s návštevou jedinečného miesta - v tomto prípade forma najčastejšie závisí od finančných prostriedkov, ktoré chcete na tento účel vyčleniť. Rovnako dobrý môže byť celodenný výlet na bicykli spojený s piknikom na lúke plnej kvetov, ako aj spontánny výlet do Barcelony alebo Porta.

Luxusné darčeky

Noblesná žena ocení drahý darček, no len vtedy, ak vie, že sa kvôli nemu nezadlžujete. Ak si to môžete dovoliť, doprajte jej jedinečný pobyt v SPA, večeru v exkluzívnej reštaurácii, profesionálne fotenie alebo poukážku do predajne známeho výrobcu kabeliek či topánok. Malá kabelka od známeho dizajnéra bude trefou do čierneho pre každú elegantnú ženu. Samozrejme, bižutéria, náramkové hodinky, drahý parfém, elegantná dámska kožená peňaženka, ba dokonca aj auto vždy poslúžia - ak sa, samozrejme, poznáte už dlhšie a viete, že jej to určite spraví život jednoduchší a nevyčistí Vašu peňaženku.