Návod: V začiatkoch podnikania môžete ušetriť na všetkom

Rozbiehate podnikanie na Slovensku? Tak potom určite viete, že založiť vlastný biznis nie je prechádzka ružovým sadom. Chce to dobrý nápad, dlhodobý plán, vybaviť kopec papierovačiek a zaplatiť kopec poplatkov. Ani samotná výbava pre každodenné fungovanie vás nebude stáť málo peňazí. Existuje však možnosť, ako sa dajú minimalizovať vaše náklady a vy tak predídete tomu, že vaša firma skončí skôr, ako sa poriadne rozbehla.

Šetrite svoje peniaze s Tipli

Ak ste o Tipli ešte nepočuli, tak by ste mali vedieť, že je to najväčší cashback na Slovensku. Portál Tipli.sk aktuálne vo svojom portfóliu zhromažďuje vyše 350 obchodníkov rôzneho zamerania a ich počet neustále narastá. A čo znamená slovo cashback? Jednoducho peniaze späť.

Odpoveďou na otázku ako ušetriť, je nakupovať cez Tipli. Z každého nákupu sa vám totiž vráti späť určité percento z finálnej ceny nákupu. Okrem toho môžete pravidelne využívať špeciálne akcie a zľavy. Niektorí predajcovia dokonca umožňujú kombinovať cashback so zľavami, vďaka čomu viete ušetriť ešte viac finančných prostriedkov.

Čo všetko môže podnikateľ cez Tipli nakúpiť?

Pre vaše podnikanie budete potrebovať hromadu vecí, bez ktorých sa nedá fungovať.

Elektronika pre prácu

Napríklad taký počítač či mobilný telefón, alebo tlačiareň. Vyberať si môžete z desiatok známych elektro predajcov ako napríklad Okay, TPD alebo Hej.sk. Elektronika nie je lacný špás a každé ušetrené euro sa počíta.

Kancelársky nábytok

Ďalšou možnosťou ako ušetriť peniaze je nákup kancelárskeho nábytku a vybavenia cez cashback portál Tipli. V známych reťazcoch ako SCONTO nábytok alebo ASKO nábytok nakúpite za výhodné ceny všetko od písacieho stola, cez stoličky až po svietidlá.

Vzdelávanie

Každé podnikateľské odvetvie je veľmi premenlivé. Na to, aby ste vedeli dokonale reagovať na požiadavky trhu, je potrebné pravidelne sa vzdelávať. To isté platí o zákonoch, na ktorých ste chtiac-nechtiac závislí. Náučné knihy, ktoré vám pomôžu vo vašom podnikaní môžete nakupovať s výhodami cez Bux.sk alebo Martinus.

Služobné cesty

Idete navštíviť klienta alebo potrebujete skontrolovať dodávateľov? Budete musieť vycestovať na služobnú cestu. Aj počas nej viete šetriť firemné peniaze. Stačí si zarezervovať ubytovanie cez Tipli na obľúbenom rezervačnom portáli Booking.com alebo Hotels.com a vaša služobná cesta bude razom lacnejšia.

Zaregistrujte sa na Tipli ešte dnes

Nakupovať s výhodami môžete začať okamžite. Stačí pohodlná registrácia zadarmo na Tipli.sk. Zaberie vám pár minút a každú ďalšiu položku, ktorú vaša firma či biznis potrebuje, kúpite za tie najlepšie ceny. Peniaze nepadajú z neba ani nevisia na strome. Pomôžte svojmu podnikaniu s výhodnými nákupmi cez cashback portál Tipli.sk. Ročne tak ušetríte stovky eur.


Foto: pixabay/pexels