Predstavujeme portál malepodnikanie.sk – Kontaktný formulár

Mohlo by sa zdať, že táto časť je triviálnou súčasťou väčšiny „webov“, a že ju preto nie je potrebné zvlášť predstavovať. My si myslíme, že sú isté dôvody na to, aby sme o nej pár riadkov napísali. Tu sú...

Kontaktný formulár nájdete v pravej dolnej časti portálu pod hlavičkou Napíšte nám. Už počas informačných seminárov ste nám viacerí avizovali, že niektorí používatelia môžu mať problém napísať svoju otázku v Online poradni a zviditeľniť sa takto (i keď pod pseudonymom) na verejnosti. Kontaktný formulár bol už vtedy samozrejmou súčasťou finálnej verzie stránky.

Pôvodne sme zamýšľali používať ho pre prípad technických problémov alebo pre pokrytie takých druhov dopytov, ktoré nie sú riešené žiadnou inou časťou portálu. Toto je stále hlavným poslaním tejto sekcie. Keď sa chcete čokoľvek opýtať, prípadne si nie ste istí, ako postupovať pri používaní webu alebo získavaní informácií z neho, neváhajte tento nástroj využiť. Využiť ho tiež možno v prípade, ak máte pre nás nejakú ponuku na spoluprácu, ktorá by mohla byť zaujímavá pre používateľov alebo pre celkovú činnosť portálu.

Spomínaná neochota používateľov zverejňovať svoje otázky môže mať dva hlavné dôvody. Tým prvým je prirodzená psychologická bariéra pre vystupovanie na verejnosti, ktorá je prítomná vo virtuálnom svete rovnako ako v tom reálnom. Druhý dôvod je spojený hlavne so snahou nezverejňovať informácie, ktoré sú súčasťou know-how podnikania. Obidva tieto dôvody rešpektujeme, a preto ponúkame možnosť používateľom kontaktovať nás aj tak trochu „privátnejším“ spôsobom. Podobné situácie už reálne riešime a výstupom z nich je nielen pomoc tým z Vás, ktorí nás takto kontaktujete, ale aj rastúce množstvo materiálu pre zverejnenie v časti Často kladené otázky, do ktorých niektoré Vaše dotazy spracovávame a zverejníme ich bez citlivých dát skôr vo všeobecnej rovine.

Odoslanie otázky prostredníctvom formulára je jednoduché a nemusíte byť ani registrovaným používateľom portálu. Jednoducho napíšte svoju emailovú adresu a text správy. Z dôvodov zabezpečenia nezabudnite vyplniť posledný riadok formulára a potom už stačí iba kliknúť na „odoslať správu“. Podobne, ako je to v Online poradni, odpoveď dostanete najneskôr do jedného týždňa. Pripomíname, že kontakt s nami môžete nadviazať aj cez Facebook.

Tešíme sa na správy od Vás.

 

ek