Prenosné reklamné systémy, ktoré by mala mať každá firma na výstave

Všadeprítomná reklama, či už internetová, alebo printová má priamy vplyv na vývoj podnikateľských aktivít daných firiem. Ak je vo vašom záujme zvýšiť počet klientov a plánujete sa zúčastniť významnej výstavy, ktorých návštevnosť býva každý rok veľmi vysoká, pripravte sa na tento veľký deň vopred a dajte si vyrobiť prenosné prezentačné reklamné systémy, ktorými zaujmete klientelu.

Plážové vlajky – Beachflag

Samotní výrobcovia týchto plážových vlajok uvádzajú, že práve ony predstavujú ľahký spôsob outdoorovej prezentácie firmy. Rôzne varianty základne, rôzne veľkosti vlajok a skvelá grafika vás presvedčia, aby ste si takúto plážovú vlajku dali vyrobiť aj vy. Ak ste prijali pozvanie na výstavu a konferenciu, plážové vlajky sú povinnosť. Beachflag vlajky majú za úlohu zviditeľniť váš podnik v tak veľkej konkurencii s akou sa stretnete práve na veľkých výstavách. Odporúčame vám, aby ste si dali vyrobiť Beachflag vlajku s nastaviteľnou tyčou a základňou naplnenou vodou či pieskom. Práve takáto základňa je zo všetkých najstabilnejšia a oceníte ju práve pri silnom vetre.

Výstavné stánky

Viete si predstaviť ísť na výstavu bez výstavného stánku? Každá jedna firma, ktorá sa zúčastní výstavy, potrebuje vlastný výstavný stánok. Výstavný stánok by mal byť zložiteľný bez akéhokoľvek náradia, mal by byť stabilný aj pri silnejšom vetre, mal by mať „twist and lock“ mechanizmus, mala by sa dať upraviť jeho veľkosť a systém by sa mal dať rozšíriť o ukladací priestor.

K výstavným stánkom si môžete vybrať prídavné príslušenstvo – svetlá, poličky, odkladacie priestory.

Ak chcete na výstave osloviť novú klientelu a prilákať do svojej firmy nových zákazníkov, potrebujete vlastné výstavné stránky so zaujímavým a hlavne pútavým dizajnom, ktorý priláka potencionálnych klientov. Pekný dizajn výstavných stánkov, pekný dizajn plážových vlajok a milí ľudia reprezentujúci záujmy firmy zaručene zvýšia príjmy každej firmy, aj tej vašej.