Nová sekcia na portáli malepodnikanie.sk – Zaujímavé linky

Ako sme Vás už informovali, v súčasnosti pripravujeme spustenie novej časti portálu malepodnikanie.sk, ktorá bude mať názov Zaujímavé linky. Čo Vás v tejto novej sekcii čaká?

Na slovenskom webe je veľa informácií a internetových stránok zaujímavých pre podnikateľov. Problémom však často býva orientácia a výber tých správnych a najužitočnejších. Túto prácu urobíme za Vás. Už čoskoro spustíme novú sekciu, ktorá bude obsahovať možnosť jednoducho sa k najzaujímavejším informáciám preklikať z jedného miesta. Pôjde o preverené a dôležité informačné zdroje – od štátnych úradov, cez podrobné informácie o programoch financovania rôznych projektov až po stránky, o ktorých si jednoducho myslíme, že by pre Váš biznis mohli byť prospešné.

Sekcia Zaujímavé linky sa bude nachádzať pod informáciami o podnikaní a EÚ a okrem samotného prekliku na zaujímavú stránku bude obsahovať aj krátky titulok podobne, ako sme to urobili v materiáli o financovaní projektov v Knižnici. V prípade, že pôjde o špecifickú informáciu, ktorá sa nachádza na stránke s bohatým obsahom, linka bude smerovaná priamo k tejto informácii a nielen na hlavnú stránku. Veríme, že sa táto nová sekcia stane ďalším príspevkom k pohodlnému a rýchlemu získavaniu spoľahlivých a dôležitých informácií pre podnikateľov.

 

ek